Hľadáme:

LABORANTA

Ponúkame:
zamestnanie na úspešnom a produktívnom vedecko-výskumnom pracovisku
prácu v priateľskom a dynamickom kolektíve
flexibilný pracovný čas
možnosť ďalšieho profesionálneho a odborného rastu (školenia a možnosť získania certifikátu)
korektný a profesionálny prístup zo strany zamestnávateľa
odmeňovanie podľa Zákona o verejnej službe
osobné hodnotenie
polročné odmeny
príspevok zamestnávateľa na obedy

Ponúkaný plat:
základná hrubá mzda sa určuje na základe tarifných tabuliek na základe dosiahnutého vzdelania a dĺžky praxe v prípade spokojnosti po skúšobnej lehote je možné dosiahnuť plat až do 800 € bez odmien

Náplň práce:
rutinné laboratórne práce
dezinfekcia, sterilizácia nástrojov používaných pri laboratórnych experimentoch
príprava roztokov a chemikálií
obsluhovanie prístrojov určených na chemickú a mikrobiologickú analýzu vzoriek
pravidelná údržba a čistenie analytických prístrojov a zariadení
práca s laboratórnym informačným systémom
práca s príslušnou dokumentáciou v laboratóriu
vykonávanie biochemickej a mikrobiologickej analýzy vzoriek
ďalšie činnosti súvisiace s prácami v laboratóriu, podľa pokynov nadriadeného
starostlivosť o malé laboratórne zvieratá (potkany, myši)

Požiadavky na zamestnanca:
minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
pozícii vyhovuje aj uchádzač so vzdelaním: stredoškolské s maturitou, nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Požadovaná prax:
pozícia je vhodná pre absolventa: áno

Osobné predpoklady a zručnosti:
zodpovednosť a samostatnosť
pracovitosť, ochota
manuálna zručnosť
dobrý vzťah k zvieratám (malým hlodavcom)

Životopisy posielať e-mailom na adresu: imbm@imbm.sk
t.č.: +421 2 593 57 274