Hľadáme:

ZVERINÁRA

Ponúkame:
•       zamestnanie na úspešnom a produktívnom vedecko-výskumnom pracovisku
•       flexibilný pracovný čas
•       dobré vzťahy v kolektíve zamestnancov
•       ďalší kariérny a osobný rast (školenia a možnosť získania certifikátu)
•       odmeňovanie podľa Zákona o verejnej službe
•       osobné hodnotenie
•       polročné odmeny
•       príspevok zamestnávateľa na obedy

Ponúkaný plat:
•      základná hrubá mzda sa určuje na základe tarifných tabuliek na základe dosiahnutého vzdelania a dĺžky praxe
•      v prípade spokojnosti po skúšobnej lehote je možné dosiahnuť plat až do 800 € bez odmien

Náplň práce:
•       starostlivosť o malé laboratórne zvieratá (potkany, myši)
•       kŕmenie, upratovanie, čistenie priestorov zverinca
•       dezinfekcia, sterilizácia nástrojov  používaných pri laboratórnych experimentoch
•       rutinné laboratórne práce

Požiadavky na zamestnanca:
•       minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
•       pozícii vyhovuje aj uchádzač so vzdelaním: stredoškolské s maturitou, nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Požadovaná prax:
•       pozícia je vhodná pre absolventa: áno

Osobné predpoklady a zručnosti
•       zodpovednosť a samostatnosť
•       pracovitosť, ochota
•       manuálna zručnosť
•       dobrý vzťah k zvieratám (malým hlodavcom)

Životopisy posielať e-mailom na adresu:   imbm@imbm.sk
t.č.: 02/59357 274