Hľadáme:

ZVERINÁRA

  • Ponúkame:
    •       zamestnanie na úspešnom a produktívnom vedecko-výskumnom pracovisku
    •       flexibilný pracovný čas
    •       dobré vzťahy v kolektíve zamestnancov
    •       ďalší kariérny a osobný rast (školenia a možnosť získania certifikátu)
    •       odmeňovanie podľa Zákona o verejnej službe
    •       osobné hodnotenie
    •       polročné odmeny
    •       príspevok zamestnávateľa na obedy

    Ponúkaný plat:
    •       Základná hrubá mzda sa určuje na základe tarifných tabuliek na základe dosiahnutého vzdelania a dĺžky praxe.
    •       V prípade spokojnosti po skúšobnej lehote je možné dosiahnuť plat až do 800 € bez odmien.

    Termín nástupu:  01.03.2019

    Náplň práce:
    •       Starostlivosť o malé laboratórne zvieratá (potkany, myši)
    •       Kŕmenie, upratovanie, čistenie priestorov zverinca
    •       Dezinfekcia, sterilizácia nástrojov  používaných pri laboratórnych experimentoch
    •       Rutinné laboratórne práce

    Požiadavky na zamestnanca:
    •       Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
    •       Pozícii vyhovuje aj uchádzač so vzdelaním: stredoškolské s maturitou, nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

    Požadovaná prax:
    •       Pozícia je vhodná pre absolventa: áno

    Osobné predpoklady a zručnosti
    •       Zodpovednosť a samostatnosť
    •       Pracovitosť, ochota
    •       Manuálna zručnosť
    •       Dobrý vzťah k zvieratám (malým hlodavcom)

    Životopisy posielať e-mailom na adresu:   imbm@imbm.sk
    t.č.: 02/59357 274